Fason parfüm üretimi

By Shiva Dış Ticaret olarak 20 senedir, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata ürün tedarik edebilmek, müşterilerimiz ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmek, ürün çeşitliliğimizi arttırarak kozmetik ve parfümde sektöre öncülük etmek, yurtiçi, yurtdışı pazarımızı büyütmek ve kozmetik sektöründe önde giden üreticilerden birisi olarak devam etmek ve ilerlemektir.

A’dan Z’ye tüm aşamaları tamamlanmış olarak kupon fason parfüm imalatı için hizmetinizdeyiz.

Markanızın değerine değer katacak ve müşterilerinizin ruhuna hitap edecek, duygularını dile getirecek birinci sınıf özel parfümler ve yüksek kaliteli kokular üretmekteyiz. Fason parfüm imalatı ve üretimi için iletişimden bizlere ulaşabilirsiniz.

Anahtar teslimi fason parfüm imalatı ve üretim sürecimiz tasarı aşamasından ürün teslimine kadarki tüm aşamalarda stratejik parfüm ortağınız olarak her aşamada özenle çalışmaktayız.

  • Koku tasarımı
  • Formüle etme
  • Şişe tasarımı, şişe üretimi ve/veya tedariki
  • Ambalaj tasarımı, üretimi ve/veya tedariki
  • Üretim, şişeleme ve paketleme
  • Kalite kontrol
  • Sevkiyat
  • E-ticaret  ve pazarlama hizmet desteği

Üretim Süreci

Biz rakiplerimizin kullanmış olduğu 3 basit adımın dışında bir çok aşamada ve kapsamlı ve profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dolayısıyla hata kat sayısı “sıfır” denebilecek düzeydedir. Böylesine özenerek yürüttüğümüz hizmetimizden faydalanmak için bir telefon veya bir elektronik posta ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Maliyetlendirme

Maliyetler, seçeceğiniz parfüm, şişe tipi ve paketleme özelliklerine ve ihtiyacınız olan miktara göre değişir. Belirlemiş olduğumuz bütçe doğrultusunda tarafınıza belirtilecek olan maliyetlendirme teklifimiz sonuna kadar geçerli olacak ve bu konuda asla bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız.

Teslim Süresi

Koku onayından bitmiş ürün teslimine kadar sipariş adetine göre termin verilir. Kaliteden ödün vermeyerek hiçbir şeye acele etmiyoruz.

Minimun sipariş adeti

Proje bazlı işlerde bütçe doğrultusunda istenilen adetler üretilebileceği gibi standart işlerde de bu konuda sınır yoktur.

Sormanız Gerekenler

Şirketimiz dışındaki firmalarla iletişime geçmeniz halinde sorun yaşamamak ve profesyonel hizmet alabilmeniz için sormanız gereken en az beş soruyu keşfedin.

fason parfüm üretimi
fason parfüm üretimi